דירה חדשה בשכונה הכי יוקרתית במרכז ירושלים

בלב שכונת ארנונה היוקרתית, מוקם פרויקט התחדשות עירונית ייחודי למגורים. דירות 4.5-2.5 חדרים ופנטהאוזים מדהימים בתכנון אדריכלי מוקפד וייחודי המשלב צבע, אסתטיקה, איכות ושיתופיות, עם מפרט טכני עשיר ומפנק במיוחד.

עין צורים 4, ארנונה ירושלים

פרויקט התחדשות עירונית ייחודי

התקבלו היתרי בניה!

ניסיון ויציבות של חברה מובילה בירושלים

לקבלת מידע אודות רכישת דירה בפרויקט:

01

מיקום ייחודי

סביבה שקטה, ירוקה ומתחדשת, קרובה למוקדי השירות והמסחר העיקריים של העיר. דירה שלווה במרחק הליכה מקניונים, רשתות מזון, בתי מלאכה ותעשייה, אולמות אירועים, משרדים, אזורי פנאי ותרבות.

02

תכנון אדריכלי מוקפד

תכנון אדריכלי מוקפד שמטרתו להפוך את חווית המגורים לייחודית,  אסטתית ומפנקת במיוחד. דירות מרווחות עם מרפסת ומפרט טכני עשיר ואיכותי.

03

מקצוענות, איכות, ניסיון ומוניטין של קבוצת יסודות

לאורך שנות הפעילות קבוצת יסודות מקפידה להגשים את חזונה ולספק לדיירים ולרוכשים חוויה בטוחה ויוצאת דופן. חברה מהירה ויעילה הדוגלת בערכים של אמינות, מקצוענות, שירות ואיכות המובילים אותה בכל פרויקט ופרויקט.

קבוצת יסודות מתמחה בייזום, תכנון, קידום וביצוע של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בירושלים. היא החברה הראשונה שקידמה התחדשות עירונית בעיר וכיום בעלת מספר הפרויקטים הרב ביותר בירושלים. כל פרויקט נבחר בקפידה, רק לאחר שוידאנו שהוא מסוגל לעמוד בסטנדרט הגבוה של קבוצת יסודות ושל הרוכשים והדיירים.

תפריט נגישות